O nás

 

My jsme HaR Komplet
Společnost HaR Komplet s.r.o. je rodinná firma založená v roce 1995. Od začátku svého působení se zabýváme produkcí kabelové konfekce a elektromechanických sestav. Především se jedná o výrobu, montáž a kompletaci kabelových propojek, kabelových svazků, menších elektromechanických podskupin, elektronických zařízení, kompletních sestav spínací techniky až po letovací práce včetně testování konečných produktů, balení a zajištění přepravy vyrobeného zboží.

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost, která si vybudovala svým úsilím, flexibilitou a především kvalitou status silného a spolehlivého partnera. Díky tomu dnes zásobujeme významné tuzemské a mezinárodní podniky. Vzhledem k neustálému investování do inovativních výrobních technologií a výrobních prostor, jsme schopni našim zákazníkům dodávat vysoce kvalitní a přesto ekonomicky výhodné produkty.

V současné době vyrábíme ve dvou závodech - v Bochově a v Žatci. Naši kvalifikovaní pracovníci se podílejí vysokým pracovním nasazením na výrobě konečných produktů za pomoci moderní a efektivní strojní technologie. Důkazem spokojenosti našich zákazníků je množství zrealizovaných zakázek, dlouholetá spolupráce a široké portfolio odběratelů.Naše mise
Jednou z priorit naší společnosti je budování dlouhodobých a vzájemně prospěšných vztahů se zákazníky, kterým se vždy snažíme nabídnout optimální řešení dle jejich potřeb. Vyrábíme produkty s vysokou technickou úrovní, což nám umožňuje trvale zvyšovat hodnotu naší společnosti. Jsme odpovědným zaměstnavatelem kladoucím důraz na týmovou spolupráci a osobní rozvoj zaměstnanců. Uvědomujeme si, že spokojení, kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci jsou základem našeho úspěchu.

Naše vize
Stát se mezinárodně vyhledávaným strategickým partnerem pro dodávky kabelové konfekce a elektromechanických sestav. Poskytovat našim zákazníkům komplexní řešení a inovativní produkty s důrazem na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Budovat dlouhodobé obchodní vztahy založené na win-win strategii.

Naše hodnoty

  • odpovědnost
  • spolupráce
  • orientace na zákazníka
  • respekt a uznání
  • výkonnost a sebedůvěra

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. info