Vítejte na stránkách firmy HaR Komplet s.r.o.

Co děláme a nabízíme?

Firma HaR Komplet s.r.o. je přední český výrobce a dodavatel kabelové konfekce a elektromechanických sestav dle zákaznických požadavků.

V tomto oboru máme více jak 25 leté zkušenosti a Know-How, díky kterému můžeme našim zákazníkům nabídnout to nejefektivnější řešení.

V současné době vyrábíme ve dvou závodech - v Bochově a v Žatci. Naše produkty dodáváme do všech průmyslových odvětví.

Nabízíme Vám velkosériovou i malosériovou výrobu včetně pomoci při vývoji a výrobě prototypů před zavedením do sériové výroby.

 

Proč spolupracovat s firmou HaR Komplet s.r.o.?

Spokojení zákazníci, dlouhodobé zkušenosti, flexibilita a inovativní výrobní technologie jsou charakteristikou naší firmy.
Podporujeme řadu mezinárodních firem dodávkami kabelových a elektromechanických řešení na míru.

Produkce společnosti má své cílové zákazníky nejen v České republice, ale především ve státech západní a střední Evropy (Německo, Švýcarsko, Rakousko).
Do Spojených Států dodáváme produkty vyrobené podle přísných norem platných v souladu s UL (Underwriters Laboratories) a CSA (Canadian Standards Association) požadavkami.

Výhodou společnosti je bezproblémová logistická dostupnost a strategická poloha v centru Evropy nedaleko západních hranic České republiky. 

V souvislosti s neustálým snižováním nákladů a zvyšování nároků na kvalitu potřebují naši klienti schopného partnera pro zajištění subdodávek hotových výrobků. 
Naše společnost je připravena najít správné řešení i pro Vás!

 

Jak Vám můžeme pomoci?

Mimo dodávek hotových výrobků Vám v oblasti montáže kabelů poskytneme odbornou pomoc při vývoji nových systémů od zapojení až po výběr vhodných materiálových komponentů.

Naši zkušení pracovníci jsou odborníky ve svém oboru, kteří pracují s nejmodernějšími technologiemi s cílem vyrábět vysoce funkční a kvalitní výrobky, které udržují krok s dobou.

Každý z našich dodaných produktů je standardně opticky kontrolován a elektricky testován včetně sledovatelnosti použitých materiálů, dokumentů a výsledků testů.

Profitujte i Vy z našeho Know-How!
 

Chcete vidět a dozvědět se více? Podívejte se na náš firemní profil.

Máte konkrétní projekt nebo produkt se kterým potřebujete pomoci?
Neváhejte a obraťte se na naše prodejní oddělení ještě dnes!
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. info