HaR Komplet s.r.o.
Lucni 395, CZ-36471 Bochov

HaR Komplet s.r.o. - sídlo firmy Bochov - Karlovy Vary - Česká republika


Společnost HaR Komplet s.r.o. byla založena v roce 1995. Od začátku svého působení se zabývá zajišťováním výrobních a obchodních aktivit v oblasti elektrotechniky a elektroniky.
 

Především se jedná o výrobu, montáž a kompletaci kabelové konfekce, elektroniky, kompletních sestav spínací techniky, letovací práce a další práce včetně testování, balení a zajištění přepravy vyrobeného zboží. Firma disponuje moderní  výrobní technologií pro zpracování kabelů, osazování a letování desek plošných spojů (ručně i na vlně).

 

V současnosti společnost HaR Komplet s.r.o. vyrábí ve dvou závodech. Nabízí kvalifikovanou a profesionální práci s použitím kvalitních, osvědčených materiálů a zařízení. Důkazem je množství zrealizovaných zakázek.

 

Proč spolupracovat s firmou HaR Komplet s.r.o.?

 
V souvislosti s neustálým snižováním nákladů na výrobu je mnoho zahraničních firem nuceno hledat schopného partnera pro zajištění subdodávek hotových výrobků. Firma HaR Komplet s.r.o. je  připravena najít  řešení.

Další velkou výhodou společnosti  je bezproblémová dopravní dostupnost a strategická poloha v centru Evropy  nedaleko  západních  hranic České republiky.
 
Produkce společnosti má své cílové zákazníky nejen v České republice, ale i ve státech západní a střední Evropy /Německo, Švýcarsko, Rakousko/. Do USA dodává naše společnost produkci vyrobenou podle přísných norem platných v USA  na základě certifikace UL.

HaR Komplet s.r.o.

HaR Komplet s.r.o. - Louny

HaR Komplet s.r.o. - Bochov HaR Komplet s.r.o. - Žatec